SGK Danışmanlık Hizmeti

0
933
SGK Danışmanlık Hizmeti
SGK Danışmanlık Hizmeti

İş yerlerinize SGK Danışmanlık Hizmeti veriyoruz.

İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

  1. İş yeri kayıtlarının, Sosyal Güvenlik Denetmeni/Müfettişi tarafından incelenmesinden önce denetime hazır hale getirip, riskleri en aza indiriyoruz.
  2. Gerçekleştirilecek müfettiş/denetmen incelemesi sonucu ortaya çıkabilecek yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesinde işverene danışmanlık yapıyoruz.
  3. Son 10 yıllık yasal defter ve kayıtları mevzuata uygun olarak incelemekte, tespit edilen eksikleri rapor ediyoruz.
  4. Personel ve özlük işlemlerine ilişkin hataları ve eksikleri tespit edip; yasal mevzuatın doğru şekilde yorumlanıp uygulanmasını sağlıyoruz.
  5. İşçi – işveren uyuşmazlıklarında teknik yardımda bulunuyoruz.
  6. İş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı uyarınca işverenin dikkat etmesi gereken hususları yazılı ve sözlü olarak bildiriyoruz ve şirket tarafından talep edilmesi halinde yazışmaları ve tutanakları hazırlıyoruz.
  7. İş yerinde iş  ve sosyal güvenlik mevzuatına ilişkin yükümlülükler konusunda işverenin sağlayacağı belgeler üzerinde periyodik olarak aylık/üç aylık periyotlarda denetim yaparak sonuçları iletiyoruz.
  8. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı iş güvencesi tazminatı vb. tazminat konuları ile yıllık ücretli izin ücretinin hesaplanmasında teknik destek sağlıyoruz.
  9. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku danışmanlığı kapsamında müşterilerimiz ile her ay belirli bir gün ve saatte toplantılar gerçekleştirerek, müşterilerimizin ilgili departman çalışanlarına 3 aylık periyotlarla mevzuat ve uygulama eğitimi düzenliyoruz.
  10. İnsan kaynakları, personel ve özlük işleri bölüm yöneticileri ve çalışanları ile birebir görüşmeler sağlıyoruz ve özellikle E-SGK ekranlarının kullanımı konusunda teknik destek ve hizmet veriyoruz.

SGK Danışmanlık Hizmeti Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçin.

Yakuplu Mah. Sancaktar Cad. Alibey Sitesi 4/a blok D:1 Beylikdüzü/İstanbul
0(212) 695 45 33 (tel)
0(212) 695 45 33 (fax)

Follow us: @sorularlasgk on Twitter | sorularlasgk on Facebook

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here